Doprava a platba v ČR

 Ceny za zboží v e-shopu modaprodeticky.cz jsou konečné a včetně DPH. Platbu za Vaši objednávku můžete uskutečnit následujícími způsoby:

a)    Platbou předem, převodem na náš bankovní účet

b)    Platbou na dobírku při převzetí zboží

V případě, že zvolíte platbu předem, prosím vyčkejte na potvrzující email s informacemi, potřebnými k uskutečnění převodu. Platbu převodem na účet očekáváme do 3 pracovních dnů. V případě, že platba do uvedeného termínu nebude připsána na náš účet, bude objednávka následující den stornována. Pro bezproblémovou identifikaci platby prosím nezapomeňte uvést variabilní symbol. Při platbě na dobírku Vám bude k poštovnému připočítán poplatek za dobírku 55 Kč

Způsoby dopravy:

1) Zásilkovna: poštovné 69Kč, doba dodání 1-2 pracovní dny od převzetí zásilky na Vámi vybrané výdejní pobočce Zásilkovny

2) Doporučená zásilka: poštovné 74 Kč, doba dodání obvykle 2-4 pracovní dny od předání zásilky dopravci.

3) Balík na poštu: poštovné 94 Kč, doba dodání na pobočku pošty je 1-2 pracovní dny od předání zásilky dopravci.

4) DPD: poštovné 109 Kč, doba dodání přímo do rukou adresáta v následující pracovní den od předání zásilky dopravci.

4) U objednávek nad 3000 Kč, placených převodem na účet, je poštovné zdarma. 

Odeslání zásilek

Česká pošta

Objednávky hrazené předem zasíláme, v případě doporučené zásilky, do rukou adresáta. Nepřejete-li si zaslání do vlastních rukou, napište tento požadavek do zprávy v objednávce. Vaši objednávku předáme dopravci v následující pracovní den po obdržení platby. V případě platby na dobírku Vám zboží odešleme do 1-2 pracovních dnů od vytvoření objednávky.

DPD

Vaši objednávku odešleme do 1-2 pracovních dnů od vytvoření objednávky nebo přijetí platby.

Zásilkovna.

 Vaši objednávku předáme dopravci v následující pracovní den po obdržení platby. V případě platby na dobírku Vám zboží odešleme do 1-2 pracovních dnů od vytvoření objednávky.

Doprava a platba na Slovensko

Ceny uvedené v e-shope sú konečné a vrátane DPH, u objednávok na Slovensko v Eurách. Prevod meny z CZK na Eurá si nastavíte v úvodnej stránke eshopu, vpravo hore, nad ikonou nákupného košíka.  Platbu za objednávku je nutné uhradiť dopredu, na slovenský bankový účet Fio banky- IBAN: SK62 8330 0000 0022 0176 0849. BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX.

.

Objednávky na Slovensko zasielame prostredníctvom Zásielkovne a poštovné je 3,80 Eur. Objednávku je nutné uhradiť dopredu,  na dobierku v súčasnosti na Slovensko nezasielame.

Zásielku predáme dopravcovi najneskôr nasledujúci pracovný deň po prijatí platby na účet. O priebehu realizácie objednávky Vás budeme informovať emailom. 

Ako to funguje v Zásielkovni.sk

1) Vyberte si výdajné miesto, ktoré máte najbližšie.

2) Hneď ako bude zásielka odovzdaná k preprave, dostanete e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.

3) Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto vám príde SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si môžete zásielku kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si nemusíte vyzdvihnúť osobne, stačí, ak daná osoba uvedie heslo z emailu alebo SMS.