Vážení zákazníci,

Dovolujeme si Vám představit výrobce dětského oblečení, které najdete v nabídce našeho e-shopu.

 

PINOKIO

Protože děti jsou největší dar v našem životě, vynakládáme veškeré úsilí na to, abychom naplnili očekávání obou - rodičů i dětí.“ Představujeme Vám značku PINOKIO - polského producenta oblečení pro miminka děti do 5 let. Tato firma začala psát svou historii v roce 1991 a již od svého počátku budovala své jméno na dodržování nejvyšší jakosti a komfortu svých produktů. Již po čtyřech letech své existence získala své první ocenění kvality. V nabídce PINOKIO najdete kojenecké a dětské oblečení, které se vyznačuje zajímavým dizajnem a nevšedními motivy a vzory, s důrazem na vysokou kvalitu a funkčnost. Víc než 90% své produkce firma PINOKIO vyrábí přímo ve své centrále v Polsku, což jim umožňuje mít celý výrobní proces pod dohledem. Od roku 2010 je Pinokio držitelem certifikátu „Bezpečný pro děti“, který zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí.  

BROEL

 Již 20 let tvoří s láskou a pečlivostí čepice pro děti firma Broel. Tento polský producent každoročně vyprodukuje přes stovku zajímavých a detailně propracovaných modelů dle nejnovějších trendů v oblasti dětské módy. Produkty Broel jsou šité výlučně v Polsku a pro jejich výrobu firma využívá nejkvalitnější materiály z Francie, Španělska či Polska. Kromě kvalitního provedení jsou čepice doplněny o řadu funkčních doplňků, díky kterým skvěle padnou na každou dětskou hlavičku. V čepicích od firmy Broel se bude Vaše dítě cítit a vypadat naprosto výjimečně.

 

MAKOMA

V roce 2016 již uběhlo 20 let od vzniku firmy MAKOMA - polského producenta dětského a kojeneckého oblečení. Je držitelem několika ocenění kvality jako jsou "Bezpečný pro děti" a "Znak jakosti KidZone". Pro své oblečení, které šije v Polsku používá materiály nejvyšší jakosti, naprosto nezávadné a bezpečné pro pokožku těch nejmenších. 


NATIVOKIDS

 Polský producent dětského módního oblečení pro děti ve věku 3-12 let. Nativokids - to je pestrá dětská móda plná zajímavých střihů a detailů, se kterou se Vaše dítě bude cítit pohodlně a trendy. Kolekce poskytují komfort při každodenních činnostech, použité materiály jsou měkké na dotek a snadné na údržbu. 


ENTENTINO

„Čas dětství je jedinečné období, které by mělo s sebou přinášet radost a zábavu bez zábran a omezení, která nás provázejí v pozdější dospělosti. V tomto duchu také tvoříme kolekce našeho dětského oblečení.“  Ententino nese ve svém názvu první slovo dětské říkanky, a to také vystihuje podstatu produkce oblečení tohoto polského výrobce - bezstarostné a veselé jako děti. Dětské oblečení, které vyrábí se vyznačuje vysokou kvalitou a originálním dizajnem. Kolekce jsou hravé, pestrobarevné, se zábavnými motivy a vtipnými nápisy. Většina oblečení je vyrobena ze 100 % bavlny a rodiče určitě ocení jeho vysokou trvanlivost, a to jak materiálu, tak i barev. Firma je držitelem certifikátu „Bezpečný pro děti“, který zaručuje, že oblečení Ententino je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí. 

FIXONI

Kvalitní materiály, propracované detaily a široký sortiment charakterizují dánskou značku FIXONI. Dětství  je silně spjato s neustálým pohybem. Děti se potřebují naučit lézt po čtyřech, chodit či jezdit na kole. FIXONI své produkty vyrábí s důrazem na co největší komfort, aby si v něm mohli děti svobodně hrát. Každý kus oblečení je navržen s praktickými otvory a rozepínáním tak, aby usnadnil oblékání a zároveň poskytl velkou flexibilitu pro Vaše dítě. V nabídce FIXONI najdete oblečení jak v tradičních barvách, jako je modrá či růžová, tak i  v pestrých vzorech a barvách, typických pro skandinávskou módu. FIXONI je držitelem certifikátu "Öko-Tex Standard 1000", který zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí. Pokud hledáte funkčnost, komfort a trvanlivost oblečení, je FIXONI tou správnou volbou pro Vás a Vaše děti. 

 

WHAT´S UP! KIDS

Baví vás oblékání Vašich ratolestí a potrpíte si na nevšední módní kousky? Nechte se inspirovat španělskou módou a dodejte šatníku Vašich dětí trochu jižanského temperamentu. Jsou to především pestré barvy, zajímavé vzory a potisky, co dodává oblečení What´sUp!Kids na osobitosti. Firma sídlí ve španělském městě Malaga a zaměřuje se na produkci oblečení pro miminka a děti do 12 let. Od svého počátku vždy následuje stejnou filozofii - nabídnout zákazníkům originální dětskou módu v nejlepší kvalitě a za příznivé ceny. Díky tomuto úsilí se mění v dynamickou společnost, pronikající na mnohé evropské trhy. Nechte vyniknout hravost a temperament Vašich dětí v oblečení značky What´sUp!Kids. Originální letní komplety, šaty a trička jsou teď pro Vás dostupné i v našem eshopu.