Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů a vrácení zboží

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel (kupující) v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. 

O odstoupení od kupní smlouvy nás prosím informujte na info@modaprodeticky.cz, můžeme si tak lépe ohlídat doručení zásilky.

Zboží, které se rozhodnete vrátit, posílejte společně s vyplněným formulářem k odstoupení od smlouvy (ke stažení zde ve pdf, wordna adresu provozovatele: Ing. Lucia Paňáková, Pod Skalkou 508, Králův Dvůr, 26701.  Formulář můžete zaslat také elektronicky na emailovou adresu info@modaprodeticky.cz.

Zboží doporučujeme vrátit v původním stavu, neprané, s visačkami a nepoškozené, předejdete tím snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Poštovné si v tomto případě kupující hradí sám, zásilky na dobírku nepřebíráme.

Peníze za zboží Vám vrátíme převodem na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení vráceného zboží na adresu provozovatele.

 

Výměna zboží

V případě, že Vám oblečení nesedí a chcete jej vyměnit za jiné, informujte nás emailem na info@modaprodeticky.cz. Pokud budeme mít požadovaný produkt skladem, rádi Vám jej po vzájemné domluvě vyměníme. Zboží k výměne zašle zákazník na své náklady na adresu provozovatele. Zboží následně zákazníkovi zašleme na naše náklady. Lhůta pro výměnu zboží je 14 dní od převzetí objednávky a nutným předpokladem je vrácení NEPRANÉHO a nepoškozeného zboží v původním stavu, včetně všech visaček. Případné rozdíly v cenách budou po domluvě hrazeny převodem na účet.