Značky

 • Bexa

  Bexa

  Výrobce dětských a kojeneckých čepic.

 • BROEL

  BROEL

  Polský výrobce dětských a kojeneckých čepic.

 • ENTENTINO

  ENTENTINO

  „Čas dětství je jedinečné období, které by mělo s sebou přinášet radost a zábavu bez zábran a omezení, která nás provázejí v pozdější dospělosti. V tomto duchu proto tvoříme kolekce našeho dětského oblečení.“  Ententino nese ve svém názvu první slovo dětské říkanky, a to také vystihuje podstatu produkce oblečení tohoto polského výrobce : bezstarostné a veselé jako děti. Dětské oblečení, které vyrábí  se vyznačuje vysokou kvalitou a originálním designem .Kolekce jsou hravé, pestrobarevné, se zábavnými motivy a vtipnými nápisy. Většina oblečení  je vyrobena ze 100 % bavlny  a rodiče určitě ocení jeho vysokou trvanlivost. Firma je držitelem certifikátu „Bezpečný pro děti“ , což zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí.  

 • Ewa Klucze

  Ewa Klucze

  Polský výroce kojeneckého a dětského oblečení.

 • FIXONI

  FIXONI

  Kvalitní materiál, propracované detaily a široký sortiment oblečení charakterizují dánskou značku FIXONI. Dětství  je silně spjato s neustálým pohybem. Děti se potřebují naučit lézt po čtyřech, chodit či jezdit na kole. FIXONI své produkty vyrábí s důrazem na co největší komfort, aby si v něm mohli děti svobodně hrát. Každý kus oblečení je navržen s praktickými otvory a rozepínáním tak, aby usnadnil oblékání  a zároveň poskytl velkou flexibilitu pro Vaše dítě. V nabídce FIXONI najdete oblečení jak v tradičních barvách, jako je modrá či růžová, tak i  v pestrých vzorech a barvách, typických pro skandinávskou módu. FIXONI je držitelem certifikátu "Öko-Tex Standard 1000", který zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí. Pokud hledáte funkčnost, komfort a trvanlivost oblečení, je FIXONI tou správnou volbou pro Vás a Vaše dítě. 

 • MAKOMA

  MAKOMA

  Polský výrobce kojeneckého a dětského oblečení.

 • MARIKA

  MARIKA

  Polský producent dětských čepic a kloboučků.

 • Nativokids

  Nativokids

  Polský producent módního dětského oblečení.

 • PaMaMi

  PaMaMi

  Polský výrobce dětských čepic, šálů a rukavic.

 • PINOKIO

  PINOKIO

  „Protože děti jsou největší dar v našem životě, vynakládáme veškeré úsilí na to, abychom naplnili očekávání obou - rodičů i dětí.“ Představujeme Vám značku PINOKIO - polského producenta oblečení pro děti do 5 let. Tato firma začala psát svou historii v roce 1991 a již od svého počátku budovala své jméno na dodržování nejvyšší jakosti a komfortu svých produktů. Již po čtyřech letech své existence získala své první ocenění kvality v Polsku. V nabídce PINOKIO najdete dětské oblečení, které se vyznačuje zajímavým dizajnem a nevšedními motiyy a vzory, ale také tradiční barevné kombinace. Veškerá produkce  firmy PINOKIO pochází z Polska a více než 90%  oblečení šijí přímo ve své centrále v Piotrków Trybunalski, což jim umožňuje mít celý výrobní proces pod dohledem. Od roku 2010 je Pinokio držitelem certifikátu „Bezpečný pro děti“ ,který zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí.  

 • TreleMorele
 • WHAT´S UP! KIDS

  WHAT´S UP! KIDS

  Baví vás oblékání Vašich ratolestí a potrpíte si na nevšední módní kousky? Nechte se inspirovat španělskou módou a dodejte šatníku Vašeho dítka trochu jižanského temperamentu. Jsou to především pestré barvy, zajímavé vzory a potisky, co dodává oblečení What´sUp!Kids na osobitosti. Firma sídlí ve španělském městě Malaga a zaměřuje se na produkci oblečení pro děti do 12 let. Od svého počátku vždy následuje stejnou filozofii - nabídnout zákazníkům originální dětskou módu v nejlepší kvalitě a za příznivé ceny. Díky tomuto úsilí se ze značky stává dynamická společnost pronikající na evropské trhy. Nechte vyniknout hravost a temperament Vaší ratolestí v oblečení španělské značky What´sUp!Kids. Originální letní komplety, šaty a trička jsou teď pro Vás dostupné i v našem eshopu.  

 • YO!

  YO!

  Polský výrobce dětských a kojeneckých čepic, ponožek a punčocháčů.