Milí zákazníci,

S potěšením Vám představujeme rodinný internetový obchod s oblečením pro miminka a děti, plný kvalitní, veselé a originální dětské módy. V naší nabídce najdete dětské oblečení evropských značek, které si na českém trhu již získali oblibu, ale i těch, které jsou u nás novinkou. Ve svém domácím prostředí však nejsou žádnými nováčky a s výrobou kvalitního dětského a kojeneckého oblečení mají řadu zkušeností. Nebojte se je proto vyzkoušet. Do našeho e-shopu pro Vás vybíráme výrobce, kteří dbají na vysokou kvalitu i komfort oblečení a vyznačují se zajímavým dizajnem. Věříme, že si brzy získají i Vaši důvěru a budou součástí šatníku Vašich ratolestí. Pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat z pohodlí Vašeho domova. Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš e-shop

modaprodeticky.cz


  

Dovolte nám také představit výrobce dětského oblečení, které najdete v naší nabídce:

 

PINOKIO

 

„Protože děti jsou největší dar v našem životě, vynakládáme veškeré úsilí na to, abychom naplnili očekávání obou - rodičů i dětí.“ Představujeme Vám značku PINOKIO - polského producenta oblečení pro miminka děti do 5 let. Tato firma začala psát svou historii v roce 1991 a již od svého počátku budovala své jméno na dodržování nejvyšší jakosti a komfortu svých produktů. Již po čtyřech letech své existence získala své první ocenění kvality. V nabídce PINOKIO najdete kojenecké a dětské oblečení, které se vyznačuje zajímavým dizajnem a nevšedními motivy a vzory, s důrazem na vysokou kvalitu a funkčnost. Své produkty  firma PINOKIO vyrábí přímo ve své centrále v Polsku, což jim umožňuje mít celý výrobní proces pod dohledem. Od roku 2010 je Pinokio držitelem certifikátu „Bezpečný pro děti“, který zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí.  

 

 

BEXA

Polský výrobce dětských čepic a oblečení. Na trhu je již od roku 1998 a pro své zákazníky nabízí širkou škálu čepic z kvalitních materiálů, za velmi příznivé ceny. Své produkty  firma Bexa vyrábí přímo ve své centrále v Polsku, což jim umožňuje mít celý výrobní proces pod dohledem.

 

BROEL

 Již 20 let tvoří s láskou a pečlivostí čepice pro děti firma Broel. Tento polský producent každoročně vyprodukuje přes stovku zajímavých a detailně propracovaných modelů dle nejnovějších trendů v oblasti dětské módy. Produkty Broel jsou šité výlučně v Polsku a pro jejich výrobu firma využívá nejkvalitnější materiály z Francie, Španělska či Polska. Kromě kvalitního provedení jsou čepice doplněny o řadu funkčních doplňků, díky kterým skvěle padnou na každou dětskou hlavičku. V čepicích od firmy Broel se bude Vaše dítě cítit a vypadat naprosto výjimečně.

 

MAKOMA

 

V roce 2016 již uběhlo 20 let od vzniku firmy MAKOMA - polského producenta dětského a kojeneckého oblečení. Je držitelem několika ocenění kvality jako jsou "Bezpečný pro děti" a "Znak jakosti KidZone". Pro své oblečení, které šije v Polsku používá materiály nejvyšší jakosti, naprosto nezávadné a bezpečné pro pokožku těch nejmenších. 

 YO!

Polský producent dětského oblečení,  působící na trhu d roku 1998, který své výrobky prodává již ve 20 zemích světa. Hlavní nabídku značky YO! tvoří dětské ponožky, punčochy, čepice a rukavice, vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Firma je také držitelem certifikátů kvality "Baby Safe" a "Safe Child", vydaných Textilním institutem. 


NATIVOKIDS

 

Polský producent dětského módního oblečení pro děti ve věku 3-12 let. Nativokids - to je pestrá dětská móda plná zajímavých střihů a detailů, se kterou se Vaše dítě bude cítit pohodlně a trendy. Kolekce poskytují komfort při každodenních činnostech, použité materiály jsou měkké na dotek a snadné na údržbu. 

 

 

ENTENTINO

 

„Čas dětství je jedinečné období, které by mělo s sebou přinášet radost a zábavu bez zábran a omezení, která nás provázejí v pozdější dospělosti. V tomto duchu také tvoříme kolekce našeho dětského oblečení.“  Ententino nese ve svém názvu první slovo dětské říkanky, a to také vystihuje podstatu produkce oblečení tohoto polského výrobce - bezstarostné a veselé jako děti. Dětské oblečení, které vyrábí se vyznačuje vysokou kvalitou a originálním dizajnem. Kolekce jsou hravé, pestrobarevné, se zábavnými motivy a vtipnými nápisy. Většina oblečení je vyrobena ze 100 % bavlny a rodiče určitě ocení jeho vysokou trvanlivost, a to jak materiálu, tak i barev. Firma je držitelem certifikátu „Bezpečný pro děti“, který zaručuje, že oblečení Ententino je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí. 

 

FIXONI

 

Kvalitní materiály, propracované detaily a široký sortiment charakterizují dánskou značku FIXONI. Dětství  je silně spjato s neustálým pohybem. Děti se potřebují naučit lézt po čtyřech, chodit či jezdit na kole. FIXONI své produkty vyrábí s důrazem na co největší komfort, aby si v něm mohli děti svobodně hrát. Každý kus oblečení je navržen s praktickými otvory a rozepínáním tak, aby usnadnil oblékání a zároveň poskytl velkou flexibilitu pro Vaše dítě. V nabídce FIXONI najdete oblečení jak v tradičních barvách, jako je modrá či růžová, tak i  v pestrých vzorech a barvách, typických pro skandinávskou módu. FIXONI je držitelem certifikátu "Öko-Tex Standard 1000", který zaručuje, že jejich oblečení je vyráběno ze zdravotně nezávadných materiálů bezpečných pro dětskou pokožku a nemá škodlivý vliv na životní prostředí. Pokud hledáte funkčnost, komfort a trvanlivost oblečení, je FIXONI tou správnou volbou pro Vás a Vaše děti.